Luizi dhe Kiara do të flenë në suitën e përgatitur nga vëllai i madh, deri të martën

Luizi dhe Kiara do të flenë në suitën e përgatitur nga vëllai i madh, deri të martën

Çifti është surprizuar nga vëllai i madh me një suitë të mrekullueshme, vetëm për ata të dy të veçuar nga pjesa tjetër e banorëve deri të martën.

Kiara dhe Luizi shkuan në suitën e përgatitur, aty ku do të  flenë deri të martën. Kjo suitë erdhi me kërkesë të Kiarës , të shprehur në dhomën e rrëfimit.Duke qenë një prej fituesve të sfidës së imitimeve, Kiarës iu plotësua dëshira nga produksioni.

Çifti u surprizua nga ambienti i bukur, ndërsa nuk munguan as batutat mes tyre.

Në një ambjent aq intim, të veçantë dhe të bukur pritet që çifti të dhurojë emocione dhe momente të bukura së bashku.

 

 

 

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • alma: 20/03/2023 21:19

    amon o luiz ca do me flejt me ate zhgarravine.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Bashkim, por me kë, për çfarë?!

Bashkim, por me kë, për çfarë?!