Luizi dhe Kiara kurorëzojnë lidhjen e tyre “live”, I marton Erion Veliaj (VIDEO)

Luizi dhe Kiara kurorëzojnë lidhjen e tyre “live”, I marton Erion Veliaj (VIDEO)

Pas muajsh historie dhe ulje ngritjesh Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë martuar  në transmetim “live” lidhjen e tyre. Martesa vjen pas katër muajsh histori dashurie.

Luizi që priste ende fitoren, ka dalë nga shtëpia dhe i është drejtuar Bashkisë së Tiranës, ku e ka pritur kryebashkiaku Erion Veliaj, miq e familjarë të çiftit.

Luizi doli nga shtëpia dhe shkoi në Bashkinë e Tiranës, ku kryetari i Bashkisë Erion Veliaj, kurorëzoi martesën e tij dhe Kiarës, çiftin më të përfolur prej 4 muajsh në të gjithë Shqipërinë dhe më gjërë.

Në ceremoninë martesore që kaq shumë pritej nga çifti, por edhe nga shumica e shqiptarëve, morën pjesë dhjetra miq, të afërm dhe familjarë të Luizit dhe Kiarës

 

K.T./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Komision: 07/05/2023 10:32

  ja fute kot o luiz me kete martese bosh

  Përgjigju
 • Ani: 07/05/2023 09:38

  Late nam sikur cjane.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Merret në pyetje edhe ortaku i Radoiçiç, Zvonko Vesellinoviç, dyshohet se pagoi për vrasjen e një inspektori

Merret në pyetje edhe ortaku i Radoiçiç, Zvonko Vesellinoviç, dyshohet se pagoi për vrasjen e një inspektori