Luizi e pranon: Të kishte ikur Kiara do ishte më mirë

Luizi e pranon: Të kishte ikur Kiara do ishte më mirë

Kiara Tito, Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes

Luiz Ejlli u zgjua i përlotur sot pas eliminimet të një prej banores me të cilat ishte më i afërt, Efi Dhedhes. Në një bisedë me Armaldon ai u shpreh se për lojën, do të ishte më mirë të kishte dalë Kiara.

“Të kishte ikur Kiara, për lojën, do të ishte më mirë për mua. Absolutisht më mirë”-tha Luizi.

“Edhe unë këtë mendova, që mund të ikte Kiara dhe ti dhe Efi do të bënit një lojë më të fortë”, ia ktheu Armaldo.

“Do i kishim marrë para”, tha Luizi, duke diskutuar se si do të kishte shkuar strategjia në rast se do të ishte eliminuar Kiara në vend të Efit.

Luizi është një prej banorëve më të prekur nga eliminimi i papritur, pasi ai dhe Efi, kishin krijuar një grup të fortë dhe kishin fituar simpatinë e shumicës së publikut.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)