Luizi flet për Kiarën në BBV, moderatorja e mbështet me fjalë të ëmbla: Vazhdo përpara Luani im, zgjohem dhe fle përballë teje

Luizi flet për Kiarën në BBV, moderatorja e mbështet me fjalë të ëmbla: Vazhdo përpara Luani im, zgjohem dhe fle përballë teje

Luizi dhe Kiara

Nga largimi i partneres së tij, Kiara Tito, këngëtari është parë i mërzitur e së fundmi ka bërë dhe një bisedë me Visin duke u shprehur se do të dëshironte ta dinte si e sheh Kiara tani nga jashtë.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i moderatores duke e quajtur ‘luan’ këngëtarin.

“Zgjohem dhe fle përballë teje. 24\24 vetëm me ty! Vazhdo përpara Luani im!”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se Kiara la përfundimisht garën të shtunën për çmimin e madh të “Big Brother Vip”.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Me 30 minuta vonesë, nis takimi i Kurtit me ndërmjetësit Escobar dhe Lajçak

Me 30 minuta vonesë, nis takimi i Kurtit me ndërmjetësit Escobar dhe Lajçak