Luizi hyn fshehtas në zyrën e ‘Vëllait të Madh’, habitet nga ajo që gjen brenda

Luizi hyn fshehtas në zyrën e ‘Vëllait të Madh’, habitet nga ajo që gjen brenda

Luiz Ejlli

Këngëtari shkodran, Luiz Ejlli ka vijuar me surprizat ndaj ndjekësve të tij. Këtë herë ai ka ndarë një video me fansat që të shohin sesi duket nga brenda zyra e “Vëllait të Madh”, aty ku merreshin vendimet për çfarë bëhej brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Përmes një videoje, Luizi thotë se duke kërkuar, kishte gjetur një zyrë që i tërhoqi vëmendjen dhe u habit nga ato që gjeti brenda. Siç shihet edhe në foto, në zyrë janë fotografitë e të gjithë banorëve që ishin pjesë e BBVIP, ku në fotot e tyre ka nga një kryq përveç asaj të Luizit.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit

Euro 2024/ Paqe në Leipzig, Holanda dhe Franca barazojnë 0-0! Polonia jashtë Europianit