Luizi komenton fitoren e 'BBV' të Ilir Shaqirit: Ishte një hije në shtëpi deri në momentin që Donaldi i dha vëmendje

Luizi komenton fitoren e 'BBV' të Ilir Shaqirit: Ishte një hije në shtëpi deri në momentin që Donaldi i dha vëmendje

Luiz Ejlli dhe Ilir Shaqiri

Banori i "Big Brother VIP Albania", Luiz Ejlli ka komentuar për herë të parë ish-banorët e edicioni të parë të spektaklit të një vit më parë. Në një bisedë me një tjetër banore, Efin Dhedhes, ai tha se Ilir Shaqiri u shpall fitues jo për shkak të aftësisë së tij, por për shkak të "pa pjekurisë" së Donaldit.

Luizi thotë se Iliri ishte një hije në shtëpi deri në momentin që Donaldi i dha vëmendje.

“Iliri kishte fatin më të madh se kishte një të papjekur përballë. Ai ishte hije në shtëpi, ia dha rëndësinë ky, që e kishte “halë në sy” që në fillim. Dhe njerëzit që nuk e donin këtë u kthyen me atë. Kaq ishte,” tha Luizi.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Berisha: I bëj thirrje FBI-së që të hetojë edhe guvernatoren Kim dhe lidhjet e saj me McGonigal

Berisha: I bëj thirrje FBI-së që të hetojë edhe guvernatoren Kim dhe lidhjet e saj me McGonigal