Luizi konfirmon shtatzëninë e Kiarës?

Luizi konfirmon shtatzëninë e Kiarës?

Luizi dhe Kiara

Prej kohësh në mediat rozë po qarkullon lajme se Kiara Tito është shtatzënë, ndonëse vetë çifti më i komentuar i showbizit e ka mohuar. Por së fundmi ka qenë Luizi që ka trazuar sërish ujërat.

Në një foto të ndarë në Instagram, ku këngëtari supozohet të jetë afër barkut të partneres së tij, ai shkruan: “Rrahjet më të ëmbla në botë!”

Nuk dihet nëse e gjitha kjo është një shaka nga ana e Luizit apo ka diçka të vërtetë megjithatë këngëtari dhe fituesi i “Big Brother” e ka shprehur shpeshhërë dëshirën për t’u bërë baba.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kristi: 13/09/2023 11:28

    O Luiz,isha fansi yt,por duke qenë se tradhtove vehten me këngën ‘amanet’dhe u bëre dhe ti pjesë e muzikës tallava,tregove se paraja të prishi dhe t’a ç’bëri integritetin që çfaqje deri në atë çast ,duke iu bërë bllok kësaj muzike aspak shqiptare.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Grabitja e argjendarisë në Suharekë, policia bastis argjendarinë në Prishtinë! Pronari dyshohet se bashkëpunoi me grabitësit

Grabitja e argjendarisë në Suharekë, policia bastis argjendarinë në Prishtinë! Pronari dyshohet se bashkëpunoi me grabitësit