Luizi merr guximin, përgatitet të puthë Kiarën, por i shmanget! Çfarë ndodhi në orët e para të mëngjesit? (VIDEO)

Luizi merr guximin, përgatitet të puthë Kiarën, por i shmanget! Çfarë ndodhi në orët e para të mëngjesit? (VIDEO)

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

Mbrëmja e kaluar shënoi një moment romantik për dyshen më të përfolur aktualisht nw BBV, Kiara dhe Luizi.

Ky i fundit organizoi një surprizë mbrëmjen e kaluar për Kiarën, pasi kjo e fundit mbushi 27-vjeç. Pas spektaklit, në orët e para të mëngjesit, ata të dy patën një bisedë në oborr, ku në një moment Luizi u afrua për të puthur Kiarën.

Por kjo e fundit, u distancua pasi nuk preferoi ta puthë atë. Më pas Luizi e justifikoi momentin, duke thënë se iu afrua për t’i treguar diçka dhe jo për ta puthur.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • lionel: 18/01/2023 20:13

    po leje mer lal se nuk te meriton fare

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ukraina: 130 mijë ushtarë ruse kanë vdekur në luftë

Ukraina: 130 mijë ushtarë ruse kanë vdekur në luftë