Luizi nuk heq dorë nga Kiara: Shkojmë shumë bashkë

Luizi nuk heq dorë nga Kiara: Shkojmë shumë bashkë

Luiz Ejlli duket se nuk do të heqë dorë nga pëqimi që ka shfaqur për moderatoren Kiara Tito. Ai e ka ngacmuar sërish, teksa dyshja po fliste për Dean dhe Amosin. Kiara tha ata shkojnë shumë me njëri-tjetrin.

Por sigurisht që Luizi nuk e linte këtë situatë pa kaluar me batuta.

Kiara: Shkojnë ata, nga mënyra se si janë, si flasin, në qetësi.

Luizi: Po dhe ne shkojmë!

Kiara: Unë jam e shkathët fare njëherë, nuk mbahem!

Luizi: Dy gurë bashkë nuk i lë!

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve