Luizi surprizon me përgjigjen: Kam emrin e ish-të dashurës tatuazh! S'e fshij se s'jam penduar! Kam pasur 2 partnere njëkohësisht

Luizi surprizon me përgjigjen: Kam emrin e ish-të dashurës tatuazh! S'e fshij se s'jam penduar! Kam pasur 2 partnere njëkohësisht

4 banorët në 'Burg Brother VIP'

Teksa ndodhen të izoluar në “Burg Brother VIP”, Luizi, Armaldo, Olta dhe Kristi kanë realizuar lojën ‘E kam bërë, se kam bërë’. Të gjithë janë rrëfyer detaje personale rreth jetës së tyre.

Përgjigjet e Luizit kanë tërhequr vëmendjen pasi është shprehur se e ka tatuazh në dorë emrin e ish-partneres së tij dhe nuk është penduar aspak. Luizi e mban në ‘gishtin e unazës’ emrin e ish-të dashurës dhe thotë që nuk e ka fshirë.

Po ashtu, Luizi dhe Kristi kanë pranuar se kanë pasur dy të dashura njëkohësisht.

E kam bërë”, u përgjigjën të dy djemtë.  

A.M./G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Arrestimi i zyrtares së ministrisë së Shëndetësisë për ryshfet, Ngjela: Goditje e nivelit të lartë! SPAK-u nuk ka frikë, ka filluar të lëvizë

Arrestimi i zyrtares së ministrisë së Shëndetësisë për ryshfet, Ngjela: Goditje e nivelit të lartë! SPAK-u nuk ka frikë, ka filluar të lëvizë