Luizit i mungon mikja e tij më e mirë, këngëtari preket teksa pi kafen e mëngjesit! Shpërthen në lot për Efin

Luizit i mungon mikja e tij më e mirë, këngëtari preket teksa pi kafen e mëngjesit! Shpërthen në lot për Efin

Luiz Ejlli

Efi u eliminua nga shtëpia e “Big Brother VIP” dhe shumica e banorëve janë zgjuar sot të mërzitur.

Luizi është ndër të parët konkurrentë që u zgjua dhe shkoi në oborr për të pirë kafen e mëngjesit dhe dukej mjaft i prekur për mungesën e Efit. Madje, ai shpërtheu edhe në lot, teksa qëndronte pranë Valbonës.

Edhe kjo e fundit u prek nga dalja e Efit nga shtëpia dhe u përlot gjithashtu.

 

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Saimir: 05/02/2023 16:02

  Kur te dal luizi do gezohen jasht dhe brenda shtepise, ky njeri s duhet te rri me aty vec vlerar me te ulta te nje mashkulli tregon

  Përgjigju
  • Mari: 05/02/2023 23:06

   Po ja qe e verteta eshte se Sajmirin se njeh njeri.!! Mbase mikun qe ke brenda po po jo ty. ndersa Luisit e njohin 7 milion te tjer.

  • Esra: 05/02/2023 20:58

   Po duhet te dale Luizi dhe te rrije Dea dhe Amos njerezit me me vlera te kombit qe duan te bejne 27femije qe ti shesin gjysmen, te marrin njerezit ti qojne ne pyll ti zhveshin e ti rrahin,te djegin njerez qe festojn e jane te lumtur dhe te mos mjaftohen me kaq po edhe pasi idjegin njeher duan ti djegin edhe perseri.Ja kto jan njerzit me vlera e me parime.

 • Sondazhi i ditës:

  A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli

EURO 2024/ Reteguin nuk mjafton! Anglia nuk e diskuton fitoren! ‘3 luanët’ mundin mes 3 golave Italinë në Napoli