Lushnje/ Kundërshtoi me grushte dy policë në detyrë, arrestohet 27 vjeçari

Foto ilustruese

LUSHNJE- Një 27- vjeçar është arrestuar në flagrancë pasi kundërshtoi me grushte dy policë. Arrestimi i E.B. u bë në plazhin e Divjakës, ku ai po ngiste makinën tip "Land Rover.

Sipas policisë, materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale "Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik". Pritet qe materialet  të transferohen ne burgun e Peqinit gjate kësaj jave.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Pse i jemi borxh Kosovës?