Lushnje, ndalohet 48 vjeçari dyshohet se ngacmoi seksualisht një të mitur! I riu grusht arbitrit

Lushnje, ndalohet 48 vjeçari dyshohet se ngacmoi seksualisht një të mitur! I riu grusht arbitrit

Foto ilustruese

Një 48 vjeçar, banues në fshatin Pluk, Lushnjë, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur. Lajmi bëhet i ditur nga policia e Fierit.

Gjithashtu, referoi materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin A. M., 19 vjeç, banues në Tiranë, pasi dyshohet se gjatë një ndeshjeje futbolli, ka goditur me grusht arbitrin.

Në Divjalë nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasin Q. P., 64 vjeç, banues në fshatin Këmishtaj, Fier, pasi dyshohet se ka përndjekur dhe kanosur një 43-vjeçare.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Arrestohet në Portugali Arben Kaçorri, kunati i Ervis Martinajt! Jetonte në një pallat luksoz

Arrestohet në Portugali Arben Kaçorri, kunati i Ervis Martinajt! Jetonte në një pallat luksoz