Lushnje/ Një 23 vjeçar dhe një grua rezultojnë të humbur! Dy nëna denoncuan largimin në polici

Lushnje/ Një 23 vjeçar dhe një grua rezultojnë të humbur! Dy nëna denoncuan largimin në polici

Foto ilustruese

Një djalë 23 vjeçar dhe një grua 42 vjeçare rezultojnë të humbur në Lushnje. Denocimet janë bërë në Komisariatin e Lushnjës nga mamatë e tyre.

Policia njofton

Janë paraqitur dhe kanë bërë kallëzim shtetaset:

A. Q., 47 vjeçe, banuese në fshatin Ngurrëz e Madhe, e cila kallëzon se  ka humbur kontaktet me djalin e saj, 23 vjeçar;

R. M, 56 vjeçe, banuese në Lushnjë, e cila kallëzon se ka humbur kontaktet me vajzën e saj, 42 vjeçare.

Po punohet për gjetjen e tyre.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Çollaku i PD sulmon Metën: S’i takon t’i japë leksione demokratëve, në protestë ishte i ftuar, jo zoti i shtëpisë

Çollaku i PD sulmon Metën: S’i takon t’i japë leksione demokratëve, në protestë ishte i ftuar, jo zoti i shtëpisë