Lërini pas format seksi të Zajminës...bukuroshja na zbuloi gjininë e bebit në mënyrën më të ëmbël me vajzën e saj Khloe

Këngëtarja e njohur Zajmina Vasjari pret të bëhet nënë për herë të dytë dhe se bashkë me vajzën e saj të vogël, ka zbuluar gjininë e bebit.

Khloe së shpejti do të bëhet me një vëlla dhe këtë e kanë zbuluar në mënyrën më të bukur të mundshme. Të veshur të dyja me të bardha dhe duart e lyera në ngjyrë blu, që simbolizojnë ardhjen në jetë të një djali.

Duhet thënë se Zajmina, duket më seksi se kurrë me barkun e rrumbullakosur.  

 

1/6
B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • B*3: 27/11/2021 15:27

    Bravo ????????????

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Mblidhen liderët e BE-së, zotohen të luftojnë rritjen e antisemitizmit