POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Majk dhe Majlinda rikthehen bashkë?! Kjo foto i nxjerr zbuluar

Reperi Majk dhe modelja Majlinda Zeka

Përveç suksesit që ka korrur në muzikë, reperi i njohur Majk është përfolur jashtë mase për lidhjet e tij të dashurisë. Sidomos marrëdhënia me majlinda Zekën, modelen që e bëri edhe baba. Lidhja e tyre zgjati shumë pak muaj, porn ë jetë erdhi i vogli Roan.

Më pas Majk vazhdoi jetën e tij dhe bëri publike edhe lidhjen me modelen tjetër Melitën. Pavarsisht ndryshimeve të mëdha, dyshja e njohur nuk i ka shpëtuar syrit të paparacit. Majk dhe Majlinda janë parë bashkë, por këtë radhë pa djalin. Mos vallë çifti ka vendosur t’I japë një mundësi të dytë njëri-tjetrit?!

Majk dhe Majlinda shfaqen së bashku 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento