Majk dhe Majlinda rikthehen bashkë?! Kjo foto i nxjerr zbuluar

Majk dhe Majlinda rikthehen bashkë?! Kjo foto i nxjerr zbuluar

Reperi Majk dhe modelja Majlinda Zeka

Përveç suksesit që ka korrur në muzikë, reperi i njohur Majk është përfolur jashtë mase për lidhjet e tij të dashurisë. Sidomos marrëdhënia me majlinda Zekën, modelen që e bëri edhe baba. Lidhja e tyre zgjati shumë pak muaj, porn ë jetë erdhi i vogli Roan.

Më pas Majk vazhdoi jetën e tij dhe bëri publike edhe lidhjen me modelen tjetër Melitën. Pavarsisht ndryshimeve të mëdha, dyshja e njohur nuk i ka shpëtuar syrit të paparacit. Majk dhe Majlinda janë parë bashkë, por këtë radhë pa djalin. Mos vallë çifti ka vendosur t’I japë një mundësi të dytë njëri-tjetrit?!

Majk dhe Majlinda shfaqen së bashku 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri, eksperti i sigurisë: Kërkojnë destabilizimin e Kosovës! Analisti: Lajçak e Escobar po përkëdhelin Serbinë

Vrasja e policit në veri, eksperti i sigurisë: Kërkojnë destabilizimin e Kosovës! Analisti: Lajçak e Escobar po përkëdhelin Serbinë