Makina del nga rruga në Fushë Krujë, plagoset 18-vjeçari

Foto ilustruese

Një 18-vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në Fushë Krujë, si pasojë e një aksidenti.

Bëhet me dije se aksidenti u regjistrua rreth orës 12:20, ku i riu me inicialet R. P., duke drejtuar mjetin tip "Golf" ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. 18-vjeçari është dërguar në spital, por nuk dihet gjendja shëndetësore në të cilën ndodhet.

Nuk dihen rrethanat e aksidentit, ndërsa Policia ka nisur hetimet.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e të tjerëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Skoci/ 16- vjeçari akuzohet për goditje me thikë në stacionin hekurudhor ndaj një të mituri 14- vjeçar