Makina del nga rruga në aksin Orikum-Llogara

Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në Vlorë, ku nujë makinë ka dalë nga rruga në aksin rrugor Orikum-Llogara.

Sipas informacioneve paraprake një person ka mbetur i lënduar lehtë. Ndërsa në vendin e ngjarjes shkuan policia dhe ambulanca.

Blutë e qytetit bregdetar po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Gjatë sezonit veror Vlora është një nga zonat më të popullura, ku herë pas herë ndodhin edhe aksidente.

  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Më shumë se 100 viktima nga përmbytjet në Indi dhe mijëra të evakuuar