Makina del nga rruga në Vlorë, plagoset rëndë e moshuara (VIDEO)

VLORË- Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e kësaj të enjte në Vlorë, ku për pasojë ka mbetur e plagosur rëndë një e moshuar. Ngjarja ka ndodhur në Babicë të madhe, ku automjeti ka dalë nga rruga.

E moshuara, për të cilën ende nuk është konfirmuar nëse ka qenë pasagjerë në makinë, apo këmbësore është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

Ende nuk dihet identiteti i të moshuarës dhe as shkaqet e aksidentit. Grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A do i kërkoni presidentit Meta shpërndarjen e parlamentit?

Komento

Komente

 • Gjorm: 09/01/2020 19:59

  Efgjite fshatare vlonjate gjoja shofere.

  Përgjigju
 • birce: 09/01/2020 19:44

  Sigurisht qe keshtu do te ndodhi sepse drejtusit e mjeteve rrine ne timon me celulate ne dore. O parlamentar katundare miratoni ligjin e celulareve si e ka gjith evropa, me ate gjobe qe eshte ne fuqi shoferet dhe shoferet tallin bythen. Miratoheni o derra se po vriten njerez te pa fajshem.

  Përgjigju