POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Makina del nga rruga në Surrel, dy të plagosur

Pamje nga vendngjarja

Dy persona kanë mbetur të plagosur ditën e sotme si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në fshatin e Surrelit, në Tiranë. Mësohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e mjetit tip “Benz” me të cilin po udhëtonte për pasojë ka rrënë nga ura e Surrelit në Tiranë.

Ende nuk është bërë i ditur identiteti i tyre por policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton per rrethanat e aksidentit. Ndërkohë, të plagosurit janë dërguar për të marrë shërbimin mjekësor në spital.

b.xh.
Komento