Makina i del nga rruga në shëtitoren e Lungomares, shoferja përfundon me urgjencë në spital (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur sot në Lungomare të Vlorës, ku një makinë ka humbur kotrollin dhe si pasojë e përplasjes ka marrë plagë shoferja, e cila është dërguar me urgjencë në spital.

Automjeti tip Volksëagen është aksidentuar përgjatë shëtitores së Lungomares. Makina me targë ''AA068VX" pasi ka humbur drejtimin ka pësuar dëme në pjesën anësore dhe të përparme, ndërsa shoferja është dërguar me urgjencë në spital dhe aktualisht nuk dihet gjendja e saj shëndetësore.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje në këto momente. Report Tv do të zbardhë detaje të reja në vazhdim.

Be.K./r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A do të ketë shitblerje të votës edhe më 25 prill?

Komento

Komente

 • Tani: 29/11/2020 14:57

  Rruga duhej te ishte pas kodrave dy me dy korsi,oee autostrade me tre korsi,,lungomarja te quhet lungomut....turp i madh .....vetem pallate te ze syri aty,,kur duhej te ishte mbushur me hotele e resorte,,,njerez idiote,,,ne vend qe te punojme per turizmin tone ,;mbushim hotelet e turquse dhe greqise....

  Përgjigju
 • gazi: 29/11/2020 10:29

  normal te besh gjithe ate investim te hedhesh gjith ate lek nga buxheti e ta lesh me 1 korsi rrugen kjo eshte dashakeqsi eshte shperdorim. dhe per me teper, te ngresh nje gunge qe mund te te marri jeten po nuk e dite qe ekziston eshte veper penale.

  Përgjigju
 • Vlora: 29/11/2020 10:10

  Te shkretet burra qe u ikin grat me makina dhe nxitojn,eh dihet pse nxitojn cte bejn te shkretat gjejn dhe bejn yp xhixhi...

  Përgjigju
  • Asia: 30/11/2020 18:56

   Jo more shok Jo po' mos flisni prepara se te dini gjendjen dhe problemet e tjetrit sepse jam nje zonje nje shoqe dhe nje nene qe punon gjith javen perfshir edhe te dielen per te ushqyer dy femije ,por gjithsesi nuk mjaftojn peshqiret dhe corcafet e gjith botes per te mbyllur gojen e te tjereve,por nga mua ke vetem dicka mos e harro asnjeher sepse ke lindur nga nje femer je rritur dhe edukuar nga nje femer dhe nuk mundesha te jetosh dot jeten tende pa nje femer ok ,une kam plot gjera te rendesishme per te ber dhe nuk kam Koh ase te merem me ty dhe as te gjykoj te tjeret,po' ty zoti gjykates kush te paska ben ne krye te detyres???

 • Hale ne te kater anet: 29/11/2020 09:04

  Dy jane problemet me te medha ne Shqiperi, persa i perket aksidenteve, E para nga pija, dhe te dehur, dhe e dyta marrja me para e pantentes. Denim me vdekje per ata instruktore qe u japin patenetn me leke njerezeve.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Vdes gazetari legjendar i CNN Larry King