Makina përfshihet nga flakët në tunelin Elbasan-Tiranë! Krijohet trafik i rënduar

Trafik në hyrje të tunelit Elbasan-Tiranë

Një makinë është përfshirë nga flakët brenda tunelit të Krrabës.

Kjo ka shkaktuar trafik të rënduar dhe në hyrje të tunelit, Elbasan-Tiranë.

Shkak dyshohet se është bërë një defekt teknik në mjet.

Për të shuar flakët e makinës, ka ndërhyrë dhe zjarrëfikësja.

E.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

'Pse nxitove që të hyje në autobus...', fjalët prekëse të shoqes në ceremoninë e varrimit të dy nxënësve që u vranë në Gllogjan