Makina përmbyset duke dalë nga rruga dhe këput dy shtylla, disa zona pa energji elektrike (VIDEO)

Një aksident rrugor ka ndodhur pas mesnatës së djeshme në aksin rrugor Fushë-Krujë-Milot në fshatin Micjan, ku një automjet tip mercedes benz me targe DR 1559 ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Nga përplasja e automjetit janë rrëzuar dy shtylla.

Si pasojë e rrëzimit të tyre një pjesë e zonës ka mbetur pa energji elektrike.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Foto nga vendi i ngjarjes

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Toni: 21/04/2019 00:15

    Kto pasken hallin e shtyllave , se per njesrzit as qe ju bie ndermend me tregu a kan shpetu a si jan media

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Propozimi i Ramës për kryetaren e SHISH, deputeti Shehu: Dëmton Kosovën, s'duhet t'i bëjmë karshillëk! Është patriotizëm i gabuar

Propozimi i Ramës për kryetaren e SHISH, deputeti Shehu: Dëmton Kosovën, s'duhet t'i bëjmë karshillëk! Është patriotizëm i gabuar