Makina përmbyset në mes të rrugës Lezhë-Laç! Trafik i rënduar i automjeteve

Një automjet ështe përmbysur ne mës te rrugës ne superstradën Lezhe-Laç. Aksidenti ka ndodhur në afersi të Milotit, por fatmirësisht drejtuesi dhe pasagjerët nuk kanë marrë lëndime.

Por prezenca e makines në rrugë ka krijuar trafik të rënduar, ndërsa policia e cila ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes ku nisi verifikimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ Real Madridi 'mbret' edhe në Itali, Interi një gol në Champions League! Arsenal dhe United humbasin me përmbysje, fiton Bayern Munich

GOLAT/ Real Madridi 'mbret' edhe në Itali, Interi një gol në Champions League! Arsenal dhe United humbasin me përmbysje, fiton Bayern Munich