Makina përplas këmbësorin te bypass-i i Rrogozhinës, humb jetën 60-vjeçari

Një 60-vjeçar ka humbur jetën pasi është përplasur nga një mjet në bypass-in e Rrogozhinës. Ngjarja ndodhi pasditen e sotme në orën 19:00  në afërsi të rrethrrotullimit "Teqja", ku mjeti me drejtues shtetasin Zhang Inuang ka aksidentuar këmbësorin Lutfi Deda, 60 vjeç.

Si pasojë e aksidentit, 60-vjeçari humbi jetën në vendngjarje, ndërsa policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit.

 

I.K./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

21 janari, ish kreu i SHISH, Klosi: Urdhrin për të qëlluar protestuesit e ka dhënë Berisha dhe jo Basha! Ishte përgatitur për dhunë, gardistët i siguroi se do t’i mbronte