Makina përplas rëndë drejtuesin e biçikletës në mes të Tiranës (VIDEO)

TIRANË- Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e 'Durrësit' në Tiranë, ku një automjet ka përplasur një biçikletë. Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin që lidh rrugën e 'Durrësit' me rrugën 'Fortuzi', ku nga përplasja biçikleta ka fluturuar disa metra më larg.

Si pasojë e këtij aksidenti është plagosur drejtuesi i biçikletës. Ndërsa makina e përfshirë në aksident është tip 'Volksëagen'.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

Biçikleta e aksidentuar

Makina që përplasi biçikletën

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?



×

Lajmi i fundit

Poloni-Shqipëri/ Konferenca para ndeshjes, Cikalleshi: Duam të mos humbim, të gjithë bashkë bëjmë mrekullinë

Poloni-Shqipëri/ Konferenca para ndeshjes, Cikalleshi: Duam të mos humbim, të gjithë bashkë bëjmë mrekullinë