Makina përplas të miturin në bulevardin 'Dëshmorët e Kombit'

Makina që shkaktoi aksidentin

Një i mitur është aksidentuar ditën e sotme në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. I mituri K.L është dërguar menjëherë në spital dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja ka ndodhur në orën 12:45 dhe në timonin e makinës tip 'Volkswagen Polo' ka qenë një grua R.A e cila do shoqërohet në komisariat për veprime të mëtejshme proceduriale. Gruaja është nga Maqedonia dhe në makinë me të kanë qenë burri dhe dy fëmijët e saj.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe po heton për zbardhjen e plotë të këtij aksidenti.

Makina që shkaktoi aksidentin

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Rusia dhe Kina kundërshtojnë Samitin e Demokracisë si pengesë të modernizmit:Produkt i mentalitetit të Luftës së Ftohtë