Makina përfshihet nga flakët tek rrethrrotullimi i Selitës, fatmirësisht nuk ka të lënduar

Makina përfshihet nga flakët tek rrethrrotullimi i Selitës, fatmirësisht nuk ka të lënduar

Foto ilustruese

Një makinë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Tiranë. Burime bëjnë me dije se nga djegia e makinës nuk ka të lënduar.

Dyshohet se shkak i zjarrit është bërë një defekt teknik në mjet. Grupi hetimor dhe policia raportohet se ndodhen në vendngjarje.

Njoftimi i Policisë
Me datë 14.02.2022, rreth orës 07:45, te rrethrrotullimi në Selitë, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur plotësisht, mjeti me drejtues shtetasin M. B., dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

'Nëse lojtarët nuk dinë të shtyjnë topin në portë, nuk është faji im', Reja: Nëse jam unë problemi, presidenti të ma thotë

'Nëse lojtarët nuk dinë të shtyjnë topin në portë, nuk është faji im', Reja: Nëse jam unë problemi, presidenti të ma thotë