Makina që drejtonte u përplas me pemën, ndërron jetë në aksident 35 vjeçari në Itali

Makina që drejtonte u përplas me pemën, ndërron jetë në aksident 35 vjeçari në Itali

ITALI- Një 35 vjeçar shqiptar i identifikuar si H.T ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti tragjik në Piza të shtetit fqinj.

Mediat italiane shkruajnë se shqiptari ka humbur drejtimin e automjetit dhe për pasojë u përplas me pemën duke humbur jetën në vend.

I plagosur rëndë mbeti pasagjeri që udhëtonte me të në makinë, i cili u transportua me helikopter në spitalin e Pizës.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Sa i njohim ekzaminimet radiologjike? Sonte në 21:00 ‘Klinika 24’ në Report Tv

Sa i njohim ekzaminimet radiologjike? Sonte në 21:00 ‘Klinika 24’ në Report Tv