Mariza Ikonomi sqaron fotografitë me Luiz Ejllin: Ishim në prapaskenën e Festivalit! S'kemi qenë asnjëherë të lidhur

Mariza Ikonomi sqaron fotografitë me Luiz Ejllin: Ishim në prapaskenën e Festivalit! S'kemi qenë asnjëherë të lidhur

Luiz Ejlli dhe Mariza Ikonomi

Mariza Ikonomi ka sqaruar fotografitë që kanë qarkulluar në rrjet me Luiz Ejllin, banori i Big Brother VIP që ka ‘pushtuar’ faqet rozë.

Këngëtarët janë përfolur se kanë qenë në histori dashuri, por Mariza ka shuar kuriozitetin e të gjithëve duke sqaruar se si qëndron e vërteta.

“Sinqerisht nuk ia kisha idenë për këto thashetheme që janë përhapur. Fotot tona janë shkrepur në prapaskenën e Festivalit. Nëse s’gabohem ka qenë hera e parë dhe e fundit që ne kemi bërë foto.

S’kemi pasur asnjëherë lidhje. Luizi është një djalë shume i mire, karizmatik dhe një koleg që e vlerësoj shumë”, tha Ikonomi.


 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë