Mark Sanchez, i dashuri i ri i Kim Kardashian

Mark Sanchez, i dashuri i ri i Kim Kardashian
Pasi ka hedhur pas divorcin, Kim Kardashian, ka nxituar të fitojë kohën e humbur, duke përfunduar në krahët e një mashkulli tjetër, duke lënë pas premtimin e bërë se nuk do të martohej. Mediat amerikane shkruajnë se ajo duket se ka një lidhje dashurore me Mark Sanchez, por nuk zbulohen detaje të tjera për këtë histori mes tyre. Edhe pse nuk ka ende një lajm zyrtar, flitet se bukuroshja dhe futbollisti kanë një histori sekrete, të cilën janë përpjekur ta mbajën më se të fshehtë nga media.

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Dalja e PD-së së Shkodrës përballë Foltores, sinjali më i ri i 14 majit

Ylli Pata: Dalja e PD-së së Shkodrës përballë Foltores, sinjali më i ri i 14 majit