Marrëveshja PS-PD, Selami
falenderon vetëm BE-SHBA

Marrëveshja PS-PD, Selami<br />falenderon vetëm BE-SHBA
Lidhur me marrëveshjen PS-PD, pas deputetes Majlinda Bregu, një tjetër zë kritik ndaj Bashës ka reaguar pas marrëveshjes së mes dy partive.

Eduard Selami ka reaguar në profilin e tij në rrjetin social “Twitter”. 

Ditën e sotme kur është arritur dhe marrëveshja Selami e ka quajtur si ditë të mirë për Shqipërinë dhe Shqiptarët.

Gjithashtu Selami ka falënderuar Bashkimin  Europian dhe SHBA.
 
“Dite e mire për Shqipërinë dhe shqiptaret!
 
Faleminderit BE!
 
Faleminderit SHBA!”, shkruan Selami.
 
Redaksia Online
B.B/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

E pabesueshme! Futbollisti i Argjentinës bën tatuazh Messin duke prekur Kupën e Botës

E pabesueshme! Futbollisti i Argjentinës bën tatuazh Messin duke prekur Kupën e Botës