Martesa ndryshon krejtësisht Afërdita Dreshajn! Ju pëlqen me look-un e ri? (Foto)

Martesa ndryshon krejtësisht Afërdita Dreshajn! Ju pëlqen me look-un e ri? (Foto)

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl

Vetëm pak ditë më parë modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë e saj me sportistin çek Jakub Kindl në martesë. Ceremonia u zhvillua në Miami, në prani të të afërmëve dhe miqve të ngushtë. Menjherë pas celebrimit çifti nisi pushimet përrallore të muajit të mjaltit në Karaibe.

Ditën e sotme modelja ka postuar një foto ku shihet në ambejntet e një parukerie me një model të ri flokësh. Afërdita i ka prerë shkurt deri tek supet dhe tashmë i ka krejtësisht bjondë. Si ju duket?

(Foto e publikuar nga Afërdita Dreshaj)

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?



×

Lajmi i fundit

Shmanget përplasja me grupin e Rithemelimit, mblidhet online sot Komisioni i Reformës Zgjedhore! Në seancë dëgjimore KQZ

Shmanget përplasja me grupin e Rithemelimit, mblidhet online sot Komisioni i Reformës Zgjedhore! Në seancë dëgjimore KQZ