POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Masakra me 8 të vrarë/ Kryebashkiaku i Selenicës: Tronditëse, shuhen 2 familje

Kryebashkiaku i Selenicës, Përparim Shameti, në një lidhje telefonike për Report Tv, u shpreh se nga masakra me tetë të vrarë në fshatin Resulaj janë shuar dy familje.

Është ngjarje jashtëzakonisht e rëndë dhe tronditëse. Janë shuar dy familje nga ai fshat. Po shkoj në vendin e ngjarjes.  

Përparim Shameti, kryebashkiak i Selenicës

Ridvan Zykaj, 24-vjeçar, hapi zjarr me breshëri kallashnikovi duke vrarë tetë persona, anëtarë të një fisi.

l.q.
Komento