POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Masakra me tetë të vdekur, Fatmir Xhafaj dhe Ardi Veliu mbërrijnë në Selenicë (VIDEO)

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu kanë udhëtuar me urgjencë drejt Vlorës, pas masakrës me 8 të vdekur në fshatin Resulaj të bashkisë Selenicë.

l.q.
Komento

Komente

 • Xhelali: 11/08/2018 02:34

  Shume te cuditeshme per krimet ne vlore para dy javeve ministri XHAFAJ beri mbledhe me drejtusit me te larte te policise ne vlore po ate dite plasi lufta ne lungomare dhe sot vrasja makaber DUKET NE PAMJE SIKUR VETE MINISTRI XHAFAJ I NDJELL KETO KRIME MIRE ESHTE TE JAPE DORHEQJE NUK ESHTE PAR KETE PUNE SA I AFTE MUND TE JESH POR JE PA FAT PUNA MATET ME REZULTATE JEP DORHEQJE Z FATMIR XHAFAJ

  Përgjigju
 • Lungo: 10/08/2018 23:06

  Kush do nje bast me mua qe policia do e gjeje autorin brenda 24 oreve ku fshihet?

  Përgjigju
 • ledri: 10/08/2018 23:02

  Po kete vloren sikur e hengren me sy ishte aq mire. Ishte ne rregull edhe rendi edhe trafiku edhe qetesia,cdo gje.

  Përgjigju
 • Yllua: 10/08/2018 22:55

  Shiko kur te dalin ata te pd tani e te thon, jo po ka rene rendi jo spo e bejne punen mire per nje idiot qe del ne selenic edhe vret 8 veta.Se ata raste fatkeqesie presin. Ferkojn duart sa here ka raste te tilla sikur nuk jan shqiptare

  Përgjigju
 • Agim: 10/08/2018 22:52

  Te ishte Mul Noka ose ndonje tjeter do jepte urdhera nga zyra

  Përgjigju
 • Ylli: 10/08/2018 22:48

  Ah te keqen o imadh zbrit vet ne teren se ti ja u mbledh ktyre

  Përgjigju