POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Masakra me tetë të vdekur në Selenicë, Report Tv sjell pamjet e para nga vendi i ngjarjes (VIDEO)

Në pamjet e siguruara nga Report Tv duken forca të shumta policie të cilët kanë rrethuar fshatin Resulaj në Selenicë. 

Ridvan Zykaj ekzekutoi me kallashnikov tetë persona, anëtarë të dy familjeve të të njëjtit fis. RENEA, FNSH dhe DELTA FORCE ndodhen në vendin e ngjarjes, në kërkim të autorit të masakrës. 
l.q.
Komento