Masakra në Selenicë/ Dëshmitari: Autori u akuzua se vodhi pulat, e arrestoi policia

Dëshmitari për Report Tv

Një dëshmitar tha për Report Tv se autori i vrasjes së tetë personave në Selenicë të Vlorës njihej si person nevrik në fshat, ndërsa ishte akuzuar se kishte vjedhur pulat e kushërinjve viktima.

Ka qëlluar në ajër disa kohë më parë. Ka qenë i shoqëruar nga policia pasi u akuzua se kishte vjedhur disa pula.  Ka qenë në polici. E kemi dëgjuar të shtinte me armë dhe më parë. Ishte nevrik.

Tha dëshmitari për Report Tv


Lajmi kryesor:

Masakër në Selenicë pas sherrit për pulat, i riu vret 8 kushërinj, shuan një familje (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    Pa maskë në ambiente të mbyllura 2 mijë lekë gjobë, ju duket vendim i drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Rama: 55 zona janë kthyer në kantier ndërtimi për furnizimin me ujë, nga investimi i Bovillës përfitojnë 250 mijë banorë