POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Masakra në Selenicë/ Dëshmitari: Autori u akuzua se vodhi pulat, e arrestoi policia

Dëshmitari për Report Tv

Një dëshmitar tha për Report Tv se autori i vrasjes së tetë personave në Selenicë të Vlorës njihej si person nevrik në fshat, ndërsa ishte akuzuar se kishte vjedhur pulat e kushërinjve viktima.

Ka qëlluar në ajër disa kohë më parë. Ka qenë i shoqëruar nga policia pasi u akuzua se kishte vjedhur disa pula.  Ka qenë në polici. E kemi dëgjuar të shtinte me armë dhe më parë. Ishte nevrik.

Tha dëshmitari për Report Tv


Lajmi kryesor:

Masakër në Selenicë pas sherrit për pulat, i riu vret 8 kushërinj, shuan një familje (VIDEO)


l.q./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Gzimi: 10/08/2018 22:12

    Po armen e mbante lirshem e qellonte e nuk kujtohej njeri qe t’i merrte te pakten automatikut, ketij psikopatit...

    Përgjigju
  • aman: 10/08/2018 21:50

    SA NEVRIK KA NE RRUGE VETEM KUR BEHET HATAJA VJEN POLICIA GJITHE DITEN BUDALLEJTE ME PROB. PSIQIKE BREDHIN RRUGEVE O ZOT NA RUAJ SE SA PER SHTETIN KU PAGUAN TAKSA JE I PA MBROJTUR.

    Përgjigju