POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Masakrohet nga derrat e uritur në fermë, 56-vjeçarja humb jetën tragjikisht

Rusi- Një 56-vjeçare është “ngrënë” nga derrat e saj të uritur. Policia njoftoi se fermerja kishte shkuar për të ushqyer kafshët ndërkohë që pësoi gjendje “të fikëti”. Derrat e uritur e sulmuan dhe duke e kafshuar pothuajse në të gjithë fytyrën dhe në krahë. Gruaja ndërroi jetë në Malopurginsky, krahinë në Rusi, për shkak të hemoragjisë.

Bashkëshorti i saj ishte i sëmurë dhe u zgjua ta kërkonte kur kuptoi se po vonohej. Ai shkoi për ta kërkuar dhe e gjeti trupin e saj pjesërisht të përpirë në stallë. Detektivët thanë se nuk kishin hasur prej vitesh një rast "tronditës" të tillë.


Një zëdhënës i Komitetit rajonal të hetimit tha se për të verifikuar rastin është kërkuar edhe mendimi i ekspertëve të mjekësisë ligjore.

m.v./l.q./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • User 1: 08/02/2019 12:46

  Këto lloj komentesh si ky më poshtë janë ofendime ndaj besimit të tjetrit dhe ju të redaksisë bëni shumë gabim që i lejoni.

  Përgjigju
 • Fredi: 08/02/2019 06:26

  Ne mbajm delen si kafshe e therim dash per festat e myslimanve kurse ju katolikt therni derrin per festa e derri ju ha ju pastaj po ju zuri tani shifet e trego vet kjo pun kush esht fe me e paster pas kafshes si mbajn ne shpi ca tju shpjegoj me shum ju un

  Përgjigju
  • shqipe: 08/02/2019 13:48

   Ti sje as muslyman e as katolik. Ti mund te jesh ndonje antishqiptar qe i sherben kujdo vec shqiperise jo. Sja vlen me u marre me ty

 • SHQIPTARI: 07/02/2019 21:03

  O fredi derri e ka ngren njerun nga uria ..e ju muslimanet e hani njeri tjetrun ne emer te fes athu cili esht ma derr...

  Përgjigju
 • SHQIPTARI: 07/02/2019 21:00

  O fredi po ti vet emrin e paske Katolik mor i mjer...mase qenke kaq turko musliman i devotshem pse shkruan me Germa te Katolikve...po ti je mbeturin e muslimanve osmano sllave more....ku je tuj e shit bythen ne grekun ortodokse apo ne Evropen Katolike...ti ke fe qe te len i mbrapambetur..Derrin edhe Jahudit e dojn si ju...

  Përgjigju
 • Fredi: 07/02/2019 20:12

  Ja pse smahet ne shpi derri perdersia ha te zotin si ushqe prandaj si mbajm ne myslimant ce do ate lloj kafshe si ha njeriun katolikt e pa fe e mbajn e qujn kafsh te mir sikur jan vet derra

  Përgjigju