Masat për festat e fundvitit/ Policia e Vlorës kontrolle blic natën për të skeduarit (VIDEO)

VLORE-Policia ka shtuar masat dhe kontrollet e imtësishme në kuadër të planit të masave për fundin e vitit pas kalimit të të gjitha strukturave në gatishmëri, shërbim të përforcuar.

Gazetari i Report Tv Armand Xhelili sjell pamjet nga kontrollet që janë bërë mbrëmë në qytetin e Vlorës në disa makina të dyshimta për sende të paligjshme apo për individë të skeduar që janë kthyer për festat.
1577689349_vlore.jpg

Kontrollet në Vlorë

/b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të humbasin vitin akademik?

Komento

Komente

 • Gjorm: 30/12/2019 09:22

  Shyqyre dhe ishalla vendoset rregull i hekurte se eshte bere jeta e padurueshme në vlore. Nuk jetohete dot me vlonjate njerëz të liqe.

  Përgjigju
  • Gjorm: 30/12/2019 11:49

   xXx: të dogji ty shoqja tutkune qytetare?

  • xXx: 30/12/2019 10:17

   Mëso një herë shqip o shoku fshatar...

 • Shqip: 30/12/2019 09:11

  Po ca sherbin t perforcuar e shikoni n vidjo q 1 makin n 5minuta kalon. Njerzit skan lek t marin kaposhin kta bejn shou

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Nis viti i ri akademik në Korçë, Zv. Rektori: Të pavaksinuarit do të hynë në auditorë, nuk mund t’i privohet mësimi, po respektojmë autonominë e Universitetit