Masë elektrike në një banesë, përfshihet nga zjarri shtëpia dykatëshe në Gjirokastër (VIDEO)

GJIROKASTËR- Një zjarr i madh ka përfshirë një banesë dykatëshe në lagjen Dunavat në Gjirokastër.

Sipas informacioneve paraprake të siguruara nga Report Tv, zjarri dyshohet ketë “shpërthyer” nga një masë elektrike në depon e banesës, ku edhe mbaheshin materiale të ndryshme dhe dru zjarri.

Zjarrfikësit po punojnë për vënien e zjarrit nën kontroll, ndërsa fatmirësisht përveç dëmeve materiale në banesën e Ermal Çanit nuk është raportuar asnjë i lënduar.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

A po lodhemi ne nga Evropa apo Ballkani po harrohet në sirtare?!