Masivi shkëmbor derdhet mbi rrugë, bllokohet aksi Elbasan-Librazhd (VIDEO)

Një rrëshqitje  e një masivi shkëmbor ka rrëshqitur nga faqja e malit duke u shembur mbi rrugë dhe për pasojë ka bllokuar aksion Elbasan-Librazhd.

Fatmirësisht nuk ka patur persona apo makina të dëmtuar edhe pse masivi shkëmbor ka zënë pothuajse të gjithë rrugën .

Shkaktarë të kësaj rrëshqitje janë bërë shirat që kanë rënë ditëve të fundit në zonën përreth si dhe mungesa e rrjetës mbrojtëse në faqen e malit.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Shqiptarët martesa të rreme për të marrë letrat angleze, pazaret bëhen hapur në status e komente! 30-50 mijë £ për të gjetur ‘nuse’ online

Shqiptarët martesa të rreme për të marrë letrat angleze, pazaret bëhen hapur në status e komente! 30-50 mijë £ për të gjetur ‘nuse’ online