Maunja përplas rëndë 50-vjeçaren në Elbasan, shoferi largohet nga vendi i ngjarjes

Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në zonën e quajtur Mollas, pranë Elbasanit. Burime për Report Tv bëjnë me dije se një maune ka përplasur rëndë një 50-vjeçare.

Pas aksidentit drejtuesi i maunes është larguar së bashku më automjetin. Ndërkohë 50-vjeçarja është transportuar në spital dhe është në gjendje kritike për jetën.

Ndërkohë policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

  • Sondazhi i ditës:

    Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Braçe ironizon të pasurit e Tiranës, vlerëson shalqirin vendas të Divjakës: Javën tjetër do të vazhdojë eksporti