Mbyllet ‘Instagrami’ i Luiz Ejllit me 630 mijë ndjekës

Mbyllet ‘Instagrami’ i Luiz Ejllit me 630 mijë ndjekës

Luiz Ejlli

Instagrami i Luiz Ejllit që para pak ditësh e mori nën kontroll motra e tij Ina Ejlli, është mbyllur.

Banori i komentuar në BBV, i cili mori një famë të jashtëzakonshme pas futjes në shtëpi, numëronte mbi 630 mijë ndjekës në rrjetin sociale.

Pas famës së tij mjaft popullore, familjarët hapën edhe një ‘Go fund me’ me qëllim përfitime ekonomike.

Nuk dihet se çka fshihet saktë pas kësaj mbyllje, ndërsa nuk ka asnjë reagim zyrtar.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës

VIDEO/ Budapesti flet spanjisht, Sevilla fiton Europa League! 120 minuta, 2 gola dhe 7 penallti në finalen kundër Romës