Kandidatët e PD për deputetë/ Mbyllet votimi, në Gjirokastër asnjë kontestim emri, kalojnë 11 emrat!

Siç raporton gazetari i Report Tv, Piro Nase, në Gjirokastër procesi ka qenë i rregullt. Pas numërimit të 480 votave që u gjendën në kuti, nuk pati asnjë kontestim emri, veçse u kalua lista e plotë me 11 emra.

Dega Gjirokastër
1.Adil Xhelili
2.Alije Kokalari
3.Altin Çomo
4.Antonela Lena
5.Beqir Gjika
6.Besnik Aliaj
7.Entela Shehaj (Fico)
8.Nikolla Zhulla
9.Roland Bejko
10.Shemsho Lamaj
11.Tritan Shehu


Lajmi kryesor:

Kandidatët e PD për deputetë/ Mbyllet votimi, në Gjirokastër asnjë kontestim emri, kalojnë 11 emrat! Bardhi: Rama ka diskriminuar jugun, PD siguron fitore të thellë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Skandali me nënshtetësitë pa asnjë verifikim, a duhet të ngrihet një komision hetimor për presidentin llir Meta?×

Lajmi i fundit

John

Dalin nga kampi Al-Hol 4 fëmijë shqiptar dhe një person me aftësi të kufizuara (VIDEO)