Mbytet në det 23-vjeçari te Gjiri i Lalëzit, polumbarët vijojnë kërkimet për gjetje e trupit të tij

Foto ilustruese

Një 23-vjeçar dyshohet se është mbytur në det te Gjiri i Lalëzit, pasi u fut për t'u larë. Policia bën me dije se ngjarja u regjistrua rreh orës 14:40, ku 23-vjeçari me inicialet A.S., banues në Tiranë, u fut për t'u larë, por fatkeqësisht nuk doli më i gjallë nga deti.

Trupi i tij nuk është gjetur ende, ndërsa Shërbimet e Policisë Kufitare dhe Polumbarët vijojnë kërkimet.

Sipas policisë, sot në mesditë ka pasur erë dhe dallgë, ndërsa mendohet se rrymat detare mund ta kenë zhvendosur trupin e të riut në drejtim të jugut.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

J.SH./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Ndahet nga jeta Sotiraq Xega, një prej piktorëve më të mirë të peizazhit