‘Më është lënduar fëmija në këmbë’, policia vë nën hetim edukatoren në Durrës pas denoncimit të mamasë së 3-vjeçarit

Foto ilustruese

Një edukatore është vënë nën hetim në Durrës pas kallëzimit të një prindi se fëmija i tij ishte dëmtuar në këmbë.

Shtetësja E.K 40-vjeçe, edukatore në një kopësht në lagjen nr.14, Durrës. u procedua penalisht pas kallëzimit të bërë nga shtetësja Z. Sh., se gjatë kohës që ka qenë në kopësht i është lënduar në këmbë  fëmija i mitur 3 vjeç dhe pas mjekimit në spital është larguar në banesë.

Edukatorja është proceduar penalisht për veprën penale "Plagosja e lehtë nga pakujdesia", shtetasja E. K., 40 vjeçe.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi: Amerika pikas bombën rreth Foltores