POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Me heroinë, ekstazi dhe 'cash', si u arrestua shqiptari i pastrehë në Itali

Foto Ilustruese

ITALI- Një 32-vjeçar shqiptar, me iniciale R.K., është arrestuar mbrëmjen e djeshme në Campi Bisenzio.

Pas arrestimit, shqiptarit i janë gjetur me vete 125 kokrra ekstazie, 3 gram heroinë dhe 230 euro.

Sipas policisë, shqiptari, i cili ishte edhe i pastrehë, ra në sy pasi kur pa karabinierët që po kontrollonin në parkun e qytetit u përpoq të largohej nga zona.

ke.mu./Shqiptarja.com
Komento