Me kapele dhe kokë ulur! Report Tv publikon videon e hajdutit të biçikletave në Vlorë, si i ikën kamerës

VLORË- Një person është kapur nga kamerat e sigurisë pranë një pallati duke vjedhur një biçikletë.

Videoja është xhiruar gjatë natës dhe në të duket një person i cili futet ngadalë në ambientet e pallatit dhe pas pak çastesh del me një biçikletë.

Personi është i veshur me një palë pantallona të shkurtra ngjyrë blu dhe një triko të zezë. Ai mban një kapele në kokë dhe për shkak të saj është më e vështirë për ta identifikuar.

Ai del nga pallati me nxitim dhe largohet së bashku me biçikletën.

Akoma nuk dihet nëse policia ka rënë në gjurmët e këtij personi dhe sa biçikleta mund të ketë vjedhur në këtë zonë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Vlora: 08/10/2020 19:53

    Respekte per hajdutat ,vend pa shtet pa ligje jemi ne ..ne shqiperi..

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Jupi në 'Pa Protokoll': Gara e 'Rithemelimit' e njëanëshme! Bushati: Ka mbështetjen e bazës! Lumezi: Demokratët të bashkohen pa Bashën e Berishën