POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Me këmbë përpjetë dhe gjysmë e zhveshur, Klaudia Pepa e nis vitin 'mbrapsht'

Klaudia Pepa

Klaudia Pepa është një nga balerinat më të njohura shqiptare, e cila edhe pse është zhvendosur në Itali për të zhvilluar karrierën e saj, ende komentohet për shkak të fotove provokuese që publkon në rrjetet sociale.

Vetëm pak orë më pare Klaudia ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram, mënyrën se si e ka nisur vitin e ri. Ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një intimo-body dhe me këmbë përpjetë. “Ja si e nisa unë këtë vit,”- shkruan Pepa krahas fotos.

Foto e publikuar nga Klaudia Pepa

fl.mi.
Komento