Me Luizin apo me Kristin? Armaldo zbulon se ndaj të cilit mban më shumë inat për lojën që kanë bërë

Me Luizin apo me Kristin? Armaldo zbulon se ndaj të cilit mban më shumë inat për lojën që kanë bërë

Kristi, Luizi dhe Armaldo

Ish banori i Big Brother VIP Albania 2, Armaldo Kllogjeri ka zbuluar së fundmi se me cilin prej banorëve mes Kristit dhe Luizit ka hatërmbetjet më të mëdha.

Me të dy gjatë qëndrimit në shtëpi ai u pa shumë i afrueshëm por gjërat ndryshuan disa ditë para se të linte shtëpinë e BBVIP.

Duke folur për këtë situatë, Armaldo tha se me Kristin ka hatërmbetjet më të mëdha sepse sipas tij ky i fundit e ndryshoi lojën e tij në periudhën e fundit ndryshe nga Luizi që pati të njëjtin stil loje.

“Me të dy por më shumë me Kristin. Luizi e nisi dhe e përfundoi lojën e tij siç dinte ta bënte nga fillimi deri në fund, ndërsa Kristi pati një ndryshim në rrjedhën e tij të lojës në muajin e fundit”- tha Armaldo

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Merret në pyetje edhe ortaku i Radoiçiç, Zvonko Vesellinoviç, dyshohet se pagoi për vrasjen e një inspektori

Merret në pyetje edhe ortaku i Radoiçiç, Zvonko Vesellinoviç, dyshohet se pagoi për vrasjen e një inspektori